Co potrzebujesz żeby zacząć ?

Żeby móc działać i komunikować się z innymi ludźmi, a następnie oferować im współpracę potrzebujesz kilku narzędzi.

Tutaj omówimy jak za darmo postawić niezbędny do działania system.

Co będziesz potrzebować:

1.) Adresu email i musi być to gmail. Załóż sobie nowy adres email najlepiej kontakt.imienazwisko@gmail.com lub info.imienazwisko@gmail.com i będziesz wykorzystywać ten adres tylko do biznesu.
2.) Adresu messenger może być Twój prywatny możesz również utworzyć stronę fanpage na facebooku i korzystać z messengera z tej strony.
3.) Zestawu stron z etapami z własnymi linkami na które będziesz kierować zainteresowane osoby. Wzory wszystkich stron masz otrzymałeś je podczas jak sam przechodziłeś całą drogę. Teraz musisz na podstawie tych stron stworzyć własne.
Możesz to zrobić za darmo za pomocą google sites czyli witryny google które masz dostępne na dysku google.
Na youtube jest wiele samouczków jak to zrobić poszukaj sobie nie jest to trudne.

Jak będziesz miał zrobione to wszystko to teraz trzeba nawiązywać kontakt z innymi ludźmi i zainteresowane osoby kierować na swoje strony z etapami.

Żeby to robić skutecznie polecam Ci poniższe szkolenie.

Jest to szkolenie osoby, która od 15 lat zajmuje się marketingiem internetowym i w sposób praktyczny nauczy Cię technik jak rozmawiać i proponować ludziom produkt robiąc to za darmo w mediach społeczniościowych.

To szkolenie kosztuje 1 zł i masz tydzień czasu żeby się tego nauczyć. Po tygodniu koszt wynosi 47 zł na miesiąc oczywiście jeżeli będziesz chciał kontynuować.

W każdej chwili możesz zrezygnować.

Jeżeli się przyłożysz i na 100% się zaangażujesz to jesteś w stanie notując sobie podczas szkolenia w tydzień się tego nauczyć.

Dodatkowo i według mnie obowiązkowo.

Żeby skutecznie rozmawiać z ludźmi zachęcam Cię do przesłuchania poniższego audiobooka i nauczenia się na pamięć zasad w nim przedstawionych.

Przeglądnij to sobie i działaj.

Dariusz Kaczorowski