WTAJEMNICZENIE

Teraz jestem pewien na 100 %, że chcesz zarabiać. Powiedziałeś A, więc czas powiedzieć B. Zależy mi na tym, abyś zarabiał jak najwięcej.

Dlatego, z góry Cię uprzedzam, że teraz jesteś już odpowiedzialny tylko i wyłącznie za siebie. Jestem osobą wymagającą i nie znoszę lenistwa.

Za to mogę Ci zagwarantować, że jeżeli będziesz mnie słuchał i działać, to na pewno zarobisz sporo pieniędzy. Jeżeli chcesz mieć takie same efekty jak ja albo nawet lepsze, to musisz zrobić to samo co ja.

Jeśli powiem Ci, że coś trzeba zrobić, to nie dlatego, że mam taką zachciankę, tylko dlatego, że wiem, że to działa.

W tym etapie dowiesz się, jak zarabianie w M2M wygląda od środka oraz zarobisz na własnych linkach partnerskich.

Zobacz wideo, w którym tłumaczę jak m2m wynagradza za wysłane wnioski (konta, pożyczki itd.):

Pytanie – ile mam zrobić wniosków, aby etap był uznany za wykonany.

Aby awansować do kolejnego etapu wystarczą Ci 2 wnioski wysłane samodzielnie z Twoich linków, ale nie stawiaj sobie górnej granicy. Wykorzystaj ten etap jak się da!

Pamiętaj – jeśli masz wysoką zdolność kredytową – wykorzystaj ten etap i weź kolejne 2 pożyczki. Później działasz tym schematem – pożyczam 2-3 pożyczki – po określonym czasie oddaję i biorę znowu 2-3, aż wykorzystam wszystkie.

Jeśli nie masz stałych dochodów to odpuść robienie tych pożyczek teraz. Weź max 1-2 i zobacz czy dostaniesz. Jeśli tak to super, ale poczekaj na stałe dochody by brać kolejne.

Zobacz wideo, w którym tłumaczę jak m2m wynagradza za sieć partnerską:

Kolejne możliwości zarobku dla Ciebie to kolejne programy partnerskie! Znajdziesz tam więcej ofert kont bankowych, pożyczek oraz wniosków CPL.

Koniecznie zarejestruj się z wyżej podanych linków polecających, by otrzymywać ode mnie wsparcie w przyszłości!

WAŻNE – PRZECZYTAJ:

1.) Aby ukończyć etap 4, skorzystaj samodzielnie z minimum 2 produktów w Money2Money. Korzystaj z produktów, które są dla Ciebie interesujące i korzystne, np. kont, których jeszcze nie masz oraz pozostałych pożyczek z RRSO 0%

2.) Minimum 2 produkty oznacza minimum 2 produkty. Jeśli skorzystasz z 20, to lepiej dla Ciebie – więcej zarobisz.

3.) W tym module korzystasz z linków sam. Nie wysyłasz nikomu linków do produktów. Na to przyjdzie czas w kolejnym etapie, gdy otrzymasz ode mnie cały System.

Chcę abyś zwiększał swoją finansową inteligencję. Chcę pracować z ludźmi świadomymi oraz mającymi ten sam sposób myślenia co ja.

Zatem w tym etapie otrzymujesz pierwszą książkę, którą MUSISZ przeczytać! Aby ukończyć ten etap, musisz mieć wiedzę z tej książki.

Robert Kiyosaki – „Bogaty Ojciec, Biedny Ojciec” (Książka kosztuje około 30 zł) – (Jeśli nie masz pieniędzy pobierz sobie książkę w formacie pdf z Internetu – Jednak kiedy zarobisz pierwsze pieniądze, od razu ją kup!)

UWAGA! – NAJNOWSZĄ WERSJĘ KSIĄŻKI KUPISZ NAJTANIEJ TUTAJ:

Posumowanie:

Dariusz Kaczorowski

Max. tydzień  (da się to zrobić w 4 – 5 dni, w zależności jak szybko czytasz) Nie czekaj na kurierów ani spłatę pożyczek by przejść do kolejnego etapu.

Od razu wyślij mi screen z liczbą wysłanych wniosków ze swojego panelu m2m.