Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Czy firma jest legalna ?

Tak. Money2Money jest programem partnerskim organizowanym przez Totalmoney.pl sp. z o.o z siedzibą we Wrocławiu, ul. Jaworska 13, 53-612 Wrocław, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 45348, NIP 8971652608, kapitał zakładowy 3.279.500,00 złotych.

Czy jest jakaś umowa ?

Tak, umowa cywilnoprawna poprzez zaakceptowanie regulaminu współpracy. Taki rodzaj umowy nie zapewnia nam składek emerytalnych, rentowych ani zdrowotnych. Jest ona tylko podstawą do wypłaty wynagrodzenia. Umowę zawierasz drogą elektroniczną podczas rejestracji, akceptując regulamin programu partnerskiego.
Nie jest ona zobowiązująca i możesz z niej w każdym momencie zrezygnować.

Czy trzeba być pełnoletnim ?

Tak, pełnoletność jest obowiązkowa, tak samo jak posiadanie dowodu osobistego.

Czy trzeba płacić za szkolenie ?

Nie, nie ponosisz żadnych kosztów. Całe szkolenie i wszystkie materiały są bezpłatne.

Kiedy i w jaki sposób otrzymam zarobione pieniądze?

Wynagrodzenie jest przelewane cztery razy w miesiącu na program partnerski, jest to widoczne w panelu po zalogowaniu się, możesz wypłacić te pieniądze na wskazane przez Ciebie konto bankowe.

Ile mogę zarobić ?

Nie ma żadnych limitów! Zarobki są zależne od Twojego zaangażowania oraz poświęconego czasu. Możesz pracować ile chcesz i kiedy chcesz. Nie ma wyznaczonego czasu pracy. Wydawcy zarabiają od 5 zł do nawet 200 000 zł miesięcznie.
(Zerknij do zakładki ZAROBKI)

Czy trzeba rozliczać się z Urzędem Skarbowym ?

Tak, dlatego, bo jest to praca legalna. Rozliczamy się z każdego wpływu na konto raz w miesiącu. Formę rozliczania możemy sobie wybrać samemu. Może to być na zasadach ogólnych i wtedy oddajemy 17% podatku od zarobionych pieniędzy bądź ryczałtem 8,5%. Najczęściej wybieramy formę ryczałt, ale o tym mowa dokładnie w 7 etapie, kiedy już zarabiasz dużo większe pieniądze

NIE ZOSTAJESZ Z TYM SAM/A JA WSZYSTKO DOKŁADNIE POWIEM JAK BĘDZIE TRZEBA SIĘ ROZLICZAĆ

Kto może tutaj pracować ?

Każdy kto potrzebuje dorobić lub zmienić swoje życie i pracować na stałe online.

Najważniejsze to : pełnoletność, obywatelstwo polskie, zamieszkanie na terenie Polski.

Pracują z nami :
– osoby na etacie,
– mamy,
– kobiety na urlopie macierzyńskim lub wychowawczym,
– ojcowie,
– studenci,
– bezrobotni

Nie mogą pracować osoby:
– będące na L4 (zawsze można przetrzymać i nie wypłacać pieniędzy przez okres zwolnienia, można sobie składać bo dopóki pieniądze nie zostaną wypłacone na konto to tak jak byś nigdzie nie pracował/a, jest też opcja zarejestrowania konta na kogoś innego np. członka rodziny
– osoby pobierające zasiłki typu ( na niepełnosprawnego członka rodziny, renty rodzinne, czy renty chorobowe) – w tej sytuacji powinny się dowiedzieć u źródła czy mogą sobie dorobić, bo jest możliwość dorobienia do pewnej kwoty …

Czy mogę zrezygnować w dowolnym momencie?

Tak, współpraca nie jest zobowiązująca. Jeśli zdecydujesz, że chcesz zrezygnować, możesz to zrobić w każdej chwili, usuwając swoje konto z panelu. Dokonujesz tego bez ponoszenia żadnych kosztów ani konsekwencji, jest to Twoja dobrowolna decyzja.

Czy trzeba brać pożyczki / kredyty ?

Są projekty, które skupiają się na tych produktach i z nich korzystają, jednak u nas tego NIE MA. NIGDY nikt nie powie, że trzeba wziąć kredyt, czy pożyczkę. W naszym projekcie jest to NIEDOPUSZCZALNE i ZABRONIONE.

Dariusz Kaczorowski